czwartek, 22 listopad 2018 07:57

Spotkanie regionalne RBI na Bliskim Wschodzie i w Afryce 2018

W dniach 15-16 listopada 2018 r. w Dubaju odbyło się spotkanie regionalne Russell Bedford International. Delegaci zostali powitani kolacją w JW Marriott Marquis Hotel, co dało każdemu możliwość spotkania z poznanymi już kolegami i zaznajomienia z nowymi członkami Russell Bedford.

Spotkanie otworzył Naresh Shah, dyrektor Russell Bedford (Dubai) Limited i partner londyńskiego członka Russell Bedford – Lubbock Fine. Następnie miała miejsce prezentacja dotycząca rozwoju sieci globalnej. Stephen Hamlet, CEO RBI przedstawił czterech nowych członków w regionie; mianowicie firmy z Bahrajnu, Kenii, Nigerii i Tanzanii. Stephen potwierdził również niedawny wzrost wydajności sieci o 38% w Afryce i o 24% na Bliskim Wschodzie.

Na poranną sesję złożyły się prezentacje wszystkich obecnych, informacje o zmianach w ich praktykach i o krajowych nowościach, w tym o sytuacji ekonomicznej, wynikach finansowych i wyzwaniach mających wpływ na firmy.

Po obiedzie mieliśmy przyjemność powitać gościa, Sunitę Singh-Dalal, radcę prawnego w kancelarii Stephenson Harwood Middle East LLP, która omówiła ewolucję rodzinnego biura i planowanie sukcesji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Niezwykle ciekawe wystąpienie dotyczyło szczególnie tego jak zarządzać majątkiem/dziedziczeniem w kontekście prawa szariatu.

Ostatnią sesję tego dnia poprowadził Stephen Hamlet, rozpoczynając dyskusję przy okrągłym stole na temat współpracy, rozbudowy sieci i zdobywania kolejnych członków Russell Bedford na Bliskim Wschodzie iw Afryce. Sesja ta wygenerowała fantastyczne interakcje i pomysły wśród uczestniczących w niej delegatów.

Spotkanie zakończyło się nieformalną kolacją, dzięki której delegaci mogli kontynuować rozmowę z przyjaciółmi i kolegami w bardziej swobodnym otoczeniu, budując i wzmacniając relacje.

 

 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 50

50 numer naszego miesięcznika to okazja do podsumowań. Już od ponad czterech lat przygotowujemy informacje o najważniejszych zmianach w prawie, a grono naszych czytelników ciągle się powiększa.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Nowy świat fakturowania elektronicznego - Russell Bedford Poland https://t.co/wixxZ70UPT
10hreply
RB__Poland Split payment zamiast odwrotnego obciążenia. Nowelizacja prawa podatkowego skierowana do opiniowania  - Russell Bed… https://t.co/vqUNBSysR6
RB__Poland Forum Podatkowe Poznań 2019 już za nami!! - Russell Bedford Poland https://t.co/9JpJ9sVtPA
RB__Poland Pracownik czy przedsiębiorca? Umowa o pracę a umowa o współpracę w aktualnym orzecznictwie - Russell Bedford Poland https://t.co/rnq5ekabZG