czwartek, 22 listopad 2018 07:57

Spotkanie regionalne RBI na Bliskim Wschodzie i w Afryce 2018

W dniach 15-16 listopada 2018 r. w Dubaju odbyło się spotkanie regionalne Russell Bedford International. Delegaci zostali powitani kolacją w JW Marriott Marquis Hotel, co dało każdemu możliwość spotkania z poznanymi już kolegami i zaznajomienia z nowymi członkami Russell Bedford.

Spotkanie otworzył Naresh Shah, dyrektor Russell Bedford (Dubai) Limited i partner londyńskiego członka Russell Bedford – Lubbock Fine. Następnie miała miejsce prezentacja dotycząca rozwoju sieci globalnej. Stephen Hamlet, CEO RBI przedstawił czterech nowych członków w regionie; mianowicie firmy z Bahrajnu, Kenii, Nigerii i Tanzanii. Stephen potwierdził również niedawny wzrost wydajności sieci o 38% w Afryce i o 24% na Bliskim Wschodzie.

Na poranną sesję złożyły się prezentacje wszystkich obecnych, informacje o zmianach w ich praktykach i o krajowych nowościach, w tym o sytuacji ekonomicznej, wynikach finansowych i wyzwaniach mających wpływ na firmy.

Po obiedzie mieliśmy przyjemność powitać gościa, Sunitę Singh-Dalal, radcę prawnego w kancelarii Stephenson Harwood Middle East LLP, która omówiła ewolucję rodzinnego biura i planowanie sukcesji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Niezwykle ciekawe wystąpienie dotyczyło szczególnie tego jak zarządzać majątkiem/dziedziczeniem w kontekście prawa szariatu.

Ostatnią sesję tego dnia poprowadził Stephen Hamlet, rozpoczynając dyskusję przy okrągłym stole na temat współpracy, rozbudowy sieci i zdobywania kolejnych członków Russell Bedford na Bliskim Wschodzie iw Afryce. Sesja ta wygenerowała fantastyczne interakcje i pomysły wśród uczestniczących w niej delegatów.

Spotkanie zakończyło się nieformalną kolacją, dzięki której delegaci mogli kontynuować rozmowę z przyjaciółmi i kolegami w bardziej swobodnym otoczeniu, budując i wzmacniając relacje.

 

 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Brak zgody na dokonanie czynności na rzecz członka zarządu spółki nie powoduje nieważności czynności dokonanej na r… https://t.co/BjWsybo7j4
RB__Poland Nowe przepisy dotyczące magazynu call-off stock już obowiązują - Russell Bedford https://t.co/t0wGajH6KO
RB__Poland @PolskaPolicja Policja nie powinna pozwalać na komentarze bazujące na mowie nienawiści, a pod tymi dwoma wybiórczym… https://t.co/rMglFDjqmQ
RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx