czwartek, 08 listopad 2018 09:16

Russell Bedford wyznacza nowe firmy w Brazylii i w Peru

 

Do grupy RBI dołączyły firmy Grupo Maciel z Brazylii i Luis Acosta Peche & Asociados z Peru.

Założona w Porto Alegre w 2010 roku Grupo Maciel ma sześć biur zlokalizowanych w Brazylii. Główne biura grupy ośmiu partnerów, z około 80 profesjonalnymi pracownikami, znajdują się w Porto Alegre, São Paulo, Rio de Janeiro i Brasilia, z dodatkową obecnością w Curitiba i Belo Horizonte. Grupo Maciel jest multidyscyplinarnym dostawcą usług, specjalizującym się w audycie, a także doradztwie w zakresie zarządzania i konsultingu IT. Firma ma bazę około 200 klientów, która składa się z dużych krajowych organizacji, średnich i małych podmiotów, w tym publicznych i prywatnych firm, instytucji finansowych, przedsiębiorstw energetycznych, funduszy emerytalnych, ubezpieczycieli, fundacji, spółdzielni i organizacji międzynarodowych.

„Jako grupa o ambitnych planach rozwoju, traktujemy członkostwo w międzynarodowej sieci księgowej jak naturalny krok. Dzięki temu nasza grupa będzie liderem rynku w Brazylii, zapewniając naszym klientom znacznie większe międzynarodowe wsparcie” – podsumował nominację partner Grupo Maciel, Roger Maciel de Oliveira.

Z kolei Luis Acosta Peche & Asociados został założony w 2011 roku w Limie w Peru. Grupa obejmuje dwa podmioty – praktykę audytu (Luis Acosta Peche & Asociados S.C. de R.L) i praktykę konsultingową (LA Corporation S.A.C.). Łącznie firma zatrudnia 45 pracowników. Koncentrując się na audycie, grupa zapewnia audyty finansowe, audyty podatkowe i doradztwo biznesowe, a także outsourcowane usługi księgowe dla ponad 150 klientów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, w różnych sektorach biznesowych, w tym w sektorze usług finansowych.

Partner zarządzający w Luis Acosta Peche & Asociados, Luis Acosta Peche, skomentował nominację następująco: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy przyjęci do sieci Russell Bedford. Jesteśmy przekonani, że przyszłe perspektywy i możliwości naszej grupy będą się dalej poprawiać w wyniku naszego nowego członkostwa i z entuzjazmem podążymy tą nową ścieżką rozwoju.”

Dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet, skomentował umocnienie grupy w Ameryce Południowej następująco: „Z przyjemnością ogłaszam dalszy rozwój obecności Russell Bedford w Ameryce Łacińskiej. Sieć od wielu lat utrzymuje silną pozycję rynkową w regionie, a nowe stanowiska umocnią naszą pozycję na tym rynku; a także zapewnią szerszy dostęp do usług i wiedzy dla klientów naszych członków.”

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
21hreply
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3