czwartek, 08 listopad 2018 09:16

Russell Bedford wyznacza nowe firmy w Brazylii i w Peru

 

Do grupy RBI dołączyły firmy Grupo Maciel z Brazylii i Luis Acosta Peche & Asociados z Peru.

Założona w Porto Alegre w 2010 roku Grupo Maciel ma sześć biur zlokalizowanych w Brazylii. Główne biura grupy ośmiu partnerów, z około 80 profesjonalnymi pracownikami, znajdują się w Porto Alegre, São Paulo, Rio de Janeiro i Brasilia, z dodatkową obecnością w Curitiba i Belo Horizonte. Grupo Maciel jest multidyscyplinarnym dostawcą usług, specjalizującym się w audycie, a także doradztwie w zakresie zarządzania i konsultingu IT. Firma ma bazę około 200 klientów, która składa się z dużych krajowych organizacji, średnich i małych podmiotów, w tym publicznych i prywatnych firm, instytucji finansowych, przedsiębiorstw energetycznych, funduszy emerytalnych, ubezpieczycieli, fundacji, spółdzielni i organizacji międzynarodowych.

„Jako grupa o ambitnych planach rozwoju, traktujemy członkostwo w międzynarodowej sieci księgowej jak naturalny krok. Dzięki temu nasza grupa będzie liderem rynku w Brazylii, zapewniając naszym klientom znacznie większe międzynarodowe wsparcie” – podsumował nominację partner Grupo Maciel, Roger Maciel de Oliveira.

Z kolei Luis Acosta Peche & Asociados został założony w 2011 roku w Limie w Peru. Grupa obejmuje dwa podmioty – praktykę audytu (Luis Acosta Peche & Asociados S.C. de R.L) i praktykę konsultingową (LA Corporation S.A.C.). Łącznie firma zatrudnia 45 pracowników. Koncentrując się na audycie, grupa zapewnia audyty finansowe, audyty podatkowe i doradztwo biznesowe, a także outsourcowane usługi księgowe dla ponad 150 klientów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, w różnych sektorach biznesowych, w tym w sektorze usług finansowych.

Partner zarządzający w Luis Acosta Peche & Asociados, Luis Acosta Peche, skomentował nominację następująco: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy przyjęci do sieci Russell Bedford. Jesteśmy przekonani, że przyszłe perspektywy i możliwości naszej grupy będą się dalej poprawiać w wyniku naszego nowego członkostwa i z entuzjazmem podążymy tą nową ścieżką rozwoju.”

Dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet, skomentował umocnienie grupy w Ameryce Południowej następująco: „Z przyjemnością ogłaszam dalszy rozwój obecności Russell Bedford w Ameryce Łacińskiej. Sieć od wielu lat utrzymuje silną pozycję rynkową w regionie, a nowe stanowiska umocnią naszą pozycję na tym rynku; a także zapewnią szerszy dostęp do usług i wiedzy dla klientów naszych członków.”

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 49

Nowości, zmiany to hasło przewodnie tego numeru. Z początkiem roku weszło ich sporo, a kolejne już przebierają nóżkami, aby zarzucić nas papierologią i problemami. Staramy się je Państwu nie tylko wymieniać, ale też opisywać, jak też je komentować.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Są konkrety w sprawie prac nad przepisami dotyczącymi uproszczonej procedury uzyskiwania porozumienia cenowego (APA… https://t.co/Q43jCIIq4z
11hreply
RB__Poland Russell Bedford wzmacnia sieć w Ameryce Łacińskiej - Russell Bedford Poland https://t.co/uDIw1tYRk0
RB__Poland Czy nowa matryca podatku VAT rozwiąże problem producentów lodów?  - Russell Bedford Poland https://t.co/wV1bIBoY4B
RB__Poland Rozliczanie wydatków na gastronomię w kosztach uzyskania przychodów  - Russell Bedford Poland https://t.co/qWcbgIqQGU