poniedziałek, 22 październik 2018 15:37

35 urodziny Russell Bedford International hucznie uczczone podczas konferencji w Nowym Jorku

W dniach 17-21 października 2018 r. w Nowym Jorku miała miejsce Międzynarodowa Konferencja Russell Bedford International. Coroczna konferencja była tym razem także okazją do świętowania 35 lat funkcjonowania grupy. 

Gospodarzem konferencji była nowojorska firma Spielman Koenigsberg&Parker, która przyczyniła się do świetnej organizacji sesji, jak też części rozrywkowej. Zebranych powitał Bill Rucci, prezes RBI. Warsztaty brandingowe Russell Bedford poprowadził Tony Carey z firmy członkowskiej Russell Bedford International, z siedzibą w Dublinie.

Międzynarodowy zespół podzielił się doświadczeniami i niezwykle cenną wiedzą. Wykłady poprowadzili m.in.: Christopher Arnold z nowojorskiej firmy IFAC, Ron Quaranta- prezes Wall Street Blockchain Alliance, LeeFrederiksen – partner w Hinge Marketing i Allan Koltin z Koltin Consulting Group.

Poruszano tematy dotyczące wyzwań i możliwości, jakie stoją przed małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Zastanawiano się także nad tym w jaki sposób zmiany w pieniądzach cyfrowych mogą wpłynąć na naszą przyszłość. 

Timothy Crockford i Jack Gerstein z londyńskiej kancelarii Clyde & Co poprowadzili jedną z ciekawszych sesji pt. „Budowanie i rozwój międzynarodowej pracy: zarządzanie ryzykiem”.

Florence Joffroy-Black i Dave Sheppard, z firmy MedWorld Advisors, specjaliści od fuzji i przejęć dla sektora ochrony zdrowia, poprowadzili warsztat: „Wyjścia strategiczne: zacznij od początku”.

Z kolei Jaap de Waard, szef działu rozwoju biznesu w Europie i na Bliskim Wschodzie w CaseWare International Inc, omówił w jaki sposób firma może usprawnić procesy w zakresie audytu i rachunkowości za pomocą nowych technologii.

W części rozrywkowej goście mogli nawiązać cenne kontakty i bawić się podczas wspaniałych koncertów, wystawnych kolacji, jak też gali z okazji 35-lecia istnienia grupy. Stephen Hamlet, CEO RBI, porównał sieć do miasta, które nigdy nie śpi. Przedstawił też co jego zdaniem było najlepsze w całej imprezie: "To nie była tylko niesamowita rozrywka wysokiej klasy; to nie były fantastyczne wykłady ekspertów, zapewniające wgląd w aktualne tematy; to nie był rejs z widokiem na Statuę Wolności i na panoramę Nowego Jorku; nie była to nawet wspaniała, uroczysta kolacja z kelnerami, muzyką, wykwintnym jedzeniem i winem.... i to nie było nawet fantastyczne przedstawienie przez CEO tego jak niesamowity rok mieliśmy;-) To byli... ludzie Russell Bedford! Ich energia była zaraźliwa".

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 55

Tematy na czasie to split payment, raportowanie MDR, nowa matryca stawek VAT. Zmianom przyglądamy się na bieżąco na naszym portalu i w mediach społecznościowych. W magazynie podsumowujemy najważniejsze z nich, a także zwracamy uwagę na takie, które są równie ważne, ale niekoniecznie „medialne”.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Zatrudnianie pracowników młodocianych w polskim prawie - Russell Bedford Poland https://t.co/hKIqb1abOZ
12hreply
RB__Poland Rząd utrudnia osobom prawnym prowadzenie postępowań przed sądami - Russell Bedford Poland https://t.co/aTnt3RqrQT
18hreply
RB__Poland Od nowego roku kasy rejestrujące w postaci oprogramowania, ale nadal z drukowanymi paragonami - RB Akademia - szkol… https://t.co/ZiAHO99eSA
RB__Poland Likwidacja spółki z o.o. a zbycie nieruchomości - Russell Bedford Poland https://t.co/5s02bGMkCq