poniedziałek, 22 październik 2018 15:37

35 urodziny Russell Bedford International hucznie uczczone podczas konferencji w Nowym Jorku

W dniach 17-21 października 2018 r. w Nowym Jorku miała miejsce Międzynarodowa Konferencja Russell Bedford International. Coroczna konferencja była tym razem także okazją do świętowania 35 lat funkcjonowania grupy. 

Gospodarzem konferencji była nowojorska firma Spielman Koenigsberg&Parker, która przyczyniła się do świetnej organizacji sesji, jak też części rozrywkowej. Zebranych powitał Bill Rucci, prezes RBI. Warsztaty brandingowe Russell Bedford poprowadził Tony Carey z firmy członkowskiej Russell Bedford International, z siedzibą w Dublinie.

Międzynarodowy zespół podzielił się doświadczeniami i niezwykle cenną wiedzą. Wykłady poprowadzili m.in.: Christopher Arnold z nowojorskiej firmy IFAC, Ron Quaranta- prezes Wall Street Blockchain Alliance, LeeFrederiksen – partner w Hinge Marketing i Allan Koltin z Koltin Consulting Group.

Poruszano tematy dotyczące wyzwań i możliwości, jakie stoją przed małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Zastanawiano się także nad tym w jaki sposób zmiany w pieniądzach cyfrowych mogą wpłynąć na naszą przyszłość. 

Timothy Crockford i Jack Gerstein z londyńskiej kancelarii Clyde & Co poprowadzili jedną z ciekawszych sesji pt. „Budowanie i rozwój międzynarodowej pracy: zarządzanie ryzykiem”.

Florence Joffroy-Black i Dave Sheppard, z firmy MedWorld Advisors, specjaliści od fuzji i przejęć dla sektora ochrony zdrowia, poprowadzili warsztat: „Wyjścia strategiczne: zacznij od początku”.

Z kolei Jaap de Waard, szef działu rozwoju biznesu w Europie i na Bliskim Wschodzie w CaseWare International Inc, omówił w jaki sposób firma może usprawnić procesy w zakresie audytu i rachunkowości za pomocą nowych technologii.

W części rozrywkowej goście mogli nawiązać cenne kontakty i bawić się podczas wspaniałych koncertów, wystawnych kolacji, jak też gali z okazji 35-lecia istnienia grupy. Stephen Hamlet, CEO RBI, porównał sieć do miasta, które nigdy nie śpi. Przedstawił też co jego zdaniem było najlepsze w całej imprezie: "To nie była tylko niesamowita rozrywka wysokiej klasy; to nie były fantastyczne wykłady ekspertów, zapewniające wgląd w aktualne tematy; to nie był rejs z widokiem na Statuę Wolności i na panoramę Nowego Jorku; nie była to nawet wspaniała, uroczysta kolacja z kelnerami, muzyką, wykwintnym jedzeniem i winem.... i to nie było nawet fantastyczne przedstawienie przez CEO tego jak niesamowity rok mieliśmy;-) To byli... ludzie Russell Bedford! Ich energia była zaraźliwa".

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3