poniedziałek, 22 październik 2018 15:37

35 urodziny Russell Bedford International hucznie uczczone podczas konferencji w Nowym Jorku

W dniach 17-21 października 2018 r. w Nowym Jorku miała miejsce Międzynarodowa Konferencja Russell Bedford International. Coroczna konferencja była tym razem także okazją do świętowania 35 lat funkcjonowania grupy. 

Gospodarzem konferencji była nowojorska firma Spielman Koenigsberg&Parker, która przyczyniła się do świetnej organizacji sesji, jak też części rozrywkowej. Zebranych powitał Bill Rucci, prezes RBI. Warsztaty brandingowe Russell Bedford poprowadził Tony Carey z firmy członkowskiej Russell Bedford International, z siedzibą w Dublinie.

Międzynarodowy zespół podzielił się doświadczeniami i niezwykle cenną wiedzą. Wykłady poprowadzili m.in.: Christopher Arnold z nowojorskiej firmy IFAC, Ron Quaranta- prezes Wall Street Blockchain Alliance, LeeFrederiksen – partner w Hinge Marketing i Allan Koltin z Koltin Consulting Group.

Poruszano tematy dotyczące wyzwań i możliwości, jakie stoją przed małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Zastanawiano się także nad tym w jaki sposób zmiany w pieniądzach cyfrowych mogą wpłynąć na naszą przyszłość. 

Timothy Crockford i Jack Gerstein z londyńskiej kancelarii Clyde & Co poprowadzili jedną z ciekawszych sesji pt. „Budowanie i rozwój międzynarodowej pracy: zarządzanie ryzykiem”.

Florence Joffroy-Black i Dave Sheppard, z firmy MedWorld Advisors, specjaliści od fuzji i przejęć dla sektora ochrony zdrowia, poprowadzili warsztat: „Wyjścia strategiczne: zacznij od początku”.

Z kolei Jaap de Waard, szef działu rozwoju biznesu w Europie i na Bliskim Wschodzie w CaseWare International Inc, omówił w jaki sposób firma może usprawnić procesy w zakresie audytu i rachunkowości za pomocą nowych technologii.

W części rozrywkowej goście mogli nawiązać cenne kontakty i bawić się podczas wspaniałych koncertów, wystawnych kolacji, jak też gali z okazji 35-lecia istnienia grupy. Stephen Hamlet, CEO RBI, porównał sieć do miasta, które nigdy nie śpi. Przedstawił też co jego zdaniem było najlepsze w całej imprezie: "To nie była tylko niesamowita rozrywka wysokiej klasy; to nie były fantastyczne wykłady ekspertów, zapewniające wgląd w aktualne tematy; to nie był rejs z widokiem na Statuę Wolności i na panoramę Nowego Jorku; nie była to nawet wspaniała, uroczysta kolacja z kelnerami, muzyką, wykwintnym jedzeniem i winem.... i to nie było nawet fantastyczne przedstawienie przez CEO tego jak niesamowity rok mieliśmy;-) To byli... ludzie Russell Bedford! Ich energia była zaraźliwa".

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 50

50 numer naszego miesięcznika to okazja do podsumowań. Już od ponad czterech lat przygotowujemy informacje o najważniejszych zmianach w prawie, a grono naszych czytelników ciągle się powiększa.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Russell Bedford w Top 20 globalnych sieci - Russell Bedford Poland https://t.co/8CB0poIxTH
11hreply
RB__Poland Dematerializacja akcji spółek akcyjnych i komandytowo-akcyjnych ma wzmocnić bezpieczeństwo obrotu - Russell Bedford… https://t.co/37uwY7mRVh
RB__Poland Umowa o współdziałanie – narzędzia kompromisu w nowej ordynacji  - Russell Bedford Poland https://t.co/bwoUCop5Bl
RB__Poland W tym tygodniu Sejm zacznie prace nad projektem MPiT dot. przeciwdziałania zatorom płatniczym - Russell Bedford Pol… https://t.co/ujTpaOfm7i